Rezervace Tee Time
Golfresort - Championship Golf Course

Charity Golf Party 2006

Po předchozím úspěšném pátém ročníku byl 27.5.2006 v 10.00 hodin odstartován již šestý ročník charitativní golfové akce na karlovarském hřišti v Olšových Vratech, kterou pořádala agentura Caverna Agency a.s. ve spolupráci s Golf Resortem Karlovy Vary a.s. za pomoci obchodních partnerů Kooperativa, pojišťovna a.s., Ferona, a.s., Zentiva, a.s., Fujifilm CZ, s.r.o., Oleaspol a.s., Imperiál Karlovy Vary a.s., SCA Packaging Czech Republic, s.r.o., Moser, a.s. a Cars Bad s.r.o.

Akce, která dříve nesla název Akcionářský turnaj, byla pořádána od roku 1997 pro obchodní partnery golfového hřiště. Od roku 2000 se akce přejmenovala na Charity Golf Party. Od této doby se podařilo vybrat přes 5.000.000 Kč, které byly vždy věnovány na charitativní účely. Letos se podařilo vydražit dosud nejvyšší částku, a to v celkové výši 2.060.000 Kč.

Po golfové hře a večeři v areálu Golf Resortu Karlovy Vary a.s. se hosté přesunuli do Grandhotelu Pupp Karlovy Vary, a.s., kde za velmi šarmantní pomoci moderátora Marka Ebena proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků turnaje, spojené s dražbou předmětů na charitativní účely. Do dražby byly věnovány tyto předměty: dvě litografie od pana Bíma, autorská práce Kapka od pana ak.arch. Laštovičky, fotografie od pana Tona Stana, grafika od pana Andrleho, obraz od pana Chabery, obraz od pana Jirků, váza Svět golfu ze sklárny Moser a Socha golfisty od pana ak. arch. Laštovičky.

Jsme velmi potěšeni, že se nám v této dražbě podařilo získat rekordních 2.060.000,-Kč Původní oznámená částka, která byla během večera vybrána, vzrostla o dalších 60.000,-Kč, kterými dodatečně přispěli další dárci. Celková částka byla rozdělena na čtyři části a rozeslána na konta Obecně prospěšné společnosti - Pomocné tlapky, Nadaci Jedličkova Ústavu, Spinální jednotce Fakultní nemocnice Motol pod vedením MUDr. Pavla Koláře a Nadaci Partnerství.
Letos se nám podařilo zajistit mediální podporu České televize, čímž, jak věříme, celá akce nabyla na serióznosti a prestižnosti.

Rádi bychom touto cestou vyjádřili náš srdečný dík všem, kteří se do této charitativní akce zapojili. Obzvláště velký dík patří společnostem Ferona, a.s., Kooperativa, pojišťovna a.s., Zentiva. a.s., Moravia Steel, HSBC Bank plc., Severočeské doly a.s., Karlovarský porcelán, a.s., Eurest, a.s., a S&W Automobily a.s., Česká spořitelna, a.s., Stach Group, Urocentrum Praha, Golf & Leisure – Oscar Jacobsson, Biomedica ČS, s.r.o., GOLEM – velkoobchod nápoji, a.s., sanatorium Imperiál, Fotolab, ale také všem ostatním individuálním dárcům, kteří se rozhodli věnovat své úspory na tyto charitativní účely.

Vlastimil Argman
Předseda představenstva
Golf Resort Karlovy Vary a.s.              
Lucie Hloušková
Marketing manager
Caverna Agency a.s.    
 
© Golfresort